Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк отримав Гран-прі у конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2019»

06 Листопада 2019

Креді Агріколь Банк вже четвертий рік поспіль отримав Гран-прі у конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2019» від Асоціації корпоративних медіа України. Нагородження відбулося 28 жовтня в Києві.

Цього року іміджевий ролик «SOMMELIER» виборов Гран-прі у категорії «Корпоративний фільм». Ролик був нагороджений «за інноваційність, професіоналізм, тонкий смак і постійне самовдосконалення».

Корпоративний фільм «We believe in» - срібна нагорода конкурсу «за фановий настрій, сучасний стиль і вагомий внесок у формування корпоративних комунікацій нового рівня якості».

Корпоративний фільм «Велопробіг 2019» - бронзова нагорода «за мега-драйв, динамічність і потужну емоційну складову».

Асоціація корпоративних медіа України проводить конкурс уже 14 рік поспіль. Цього року за першість у 11 номінаціях змагалися понад 110 проектів.

Про Креді Агріколь: 

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта:Communications@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно