Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк отримав Гран-прі у конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2018»

07 Листопада 2018

Креді Агріколь Банк третій рік поспіль отримав Гран-прі за корпоративний дайджест «Bonjour!», який був визнаний найкращим електронним медіа в Україні у конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2018». Журнал «Bonjour!» був нагороджений «за відповідність контенту видання інформаційним потребам читачів, якість і професіоналізм».      

«Ми пишаємося, що наше видання «Bonjour!» вже третій рік поспіль отримує Гран-прі як найкраще корпоративне медіа. У роботі ми фокусуємося на якості комунікації зі співробітниками, прагнемо створювати сучасний, емоційний та корисний контент. Особливо приємна відзнака команди комунікацій Креді Агріколь Банку як трендсеттерів – креаторів, які не просто слідують трендам, а самі створюють їх», - коментує Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку. 

Також банк виграв «срібні нагороди» за такі проекти:  

«Річний фінансовий звіт 2017» - «за високий рівень професіоналізму і потужний внесок у загальний розвиток корпоративних медіа в Україні».  

Журнал для преміум-клієнтів «Entre Nous» - «за відповідність змісту видання інтересам цільової аудиторії, гармонійну інтеграцію у контенті функції просування продуктів банку з пізнавальними та розважальними матеріалами».

Буклет «Все починається тут» - «за роль трендсеттера, потужний внесок у формування позитивного іміджу банку». 

Корпоративний фільм «25 років разом» - «за вагомий внесок у формування образу соціально відповідальної компанії, стабільний професіоналізм і якість корпоративних комунікацій та постійне самовдосконалення».    

Організатор конкурсу - «Асоціація корпоративних медіа України» - проводить змагання уже 13 рік поспіль. Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України 2018» відбулася 5 листопада 2018 року в Києві. Всього у цьогорічному конкурсі взяли участь 119 проектів.       

Про Креді Агріколь: 

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку. 

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно