Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк долучився до бізнес-місії італійських компаній під егідою Торгово-промислової палати Італії В Україні

21 Жовтня 2016

Як партнер Торгово-промислової палати Італії в Україні Креді Агріколь Банк активно долучився до бізнес-місії італійських компаній будівельної галузі, яка відбулася 5-8 жовтня 2016 року.

6 жовтня Крістоф Міллуї, начальник комерційного управління департаменту міжнародного і великого корпоративного бізнесу, виступив перед учасниками конференції, яка була присвячена якості виробленої в Італії продукції та можливостям, що відкриває український ринок, а послуги банку були представлені на спеціальному стенді.

7 жовтня представники італійської делегації відвідали головний офіс Креді Агріколь Банку, де експерти банку представили огляд макроекономічної ситуації в Україні та презентували італійським підприємцям можливості банку щодо обслуговування міжнародних компаній, включаючи послуги співробітникам і топ-менеджменту компаній.

Лариса Бондарєва, член Правління, відповідальна за корпоративний бізнес, СМБ та агро: «Креді Агріколь Банк – один із найпотужніших і найдосвідченіших міжнародних гравців на українському банківському ринку – радий надати компаніям–членам Торгово-промислової палати Італії в Україні свою експертизу і знання ринку,  банківські послуги, включаючи торгівельне фінансування експортно-імпортних операцій. Зазначу, що група Credit Agricole, якій належить наш банк, вважає Італію своїм внутрішнім ринком і представлена на ньому банками Cariparma, Carispezia, Friuladria, а також компаніями з надання спеціалізованих фінансових послуг: споживчого кредитування, страхування, лізингу, управління активами тощо».

Креді Агріколь Банк є партнером Торгово-промислової палати Італії в Україні, яка об'єднує понад 600 італійських і українських компаній. Співробітництво з Торгово-промисловою палатою Італії в Україні на найвищому рівні дозволяє банку тісніше співпрацювати з італійською бізнес-спільнотою в Україні, сприяти розвитку італійського бізнесу в Україні та торгівлі між Італією та Україною.

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45, електронна пошта:
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно