Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Корпоративний журнал Креді Агріколь Банку Bonjour! отримав Гран-прі у конкурсі кращих корпоративних медіа України 2016

01 Грудня 2016


Корпоративний дайджест Креді Агріколь Банку  Bonjour! отримав нагороду Гран-прі як краще корпоративне цифрове медіа в Україні у щорічному конкурсі корпоративних ЗМІ. Урочиста церемонія підведення підсумків конкурсу «Краще корпоративне медіа України 2016» відбулась 17 листопада 2016 року в Києві.

Докладне формулювання премії, яку отримав журнал Bonjour!, звучить наступним чином: «За благородну просвітницьку місію, професійний, насичений живий контент, максимальну відповідність матеріалів видання інтересам цільової аудиторії».

«Цього року дайджест отримав нове дихання! Ми повністю оновили дизайн, структуру і стиль подачі, зробили акцент на людях і наповнили його позитивом, перейшли від друкованої версії до діджитал, і головне - робили його з любов'ю!», - коментує головний редактор журналу Bonjour! Вікторія Торяник, начальник управління зав’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк.

Організатор «Асоціація корпоративних медіа України» проводить конкурс вже одинадцятий рік поспіль. На розгляд членів журі «Краще корпоративне медіа України 2016» було представлено 108 корпоративних проектів, створених вітчизняними компаніями.  Переможців щорічного національного рейтингу корпоративних медіа України 2016 року журі визначало у 20 категоріях.

«Кожна конкурсна робота - це живе творіння, в яке його творці вдихнули свою енергію. Це відображення душі бізнесу. І я дуже рада, що компаній, які несуть в наш світ любов, стає все більше. Від щирого серця вітаю переможців і номінантів конкурсу! Дякую за відвертість і живий обмін з колегами вашими досягненнями в сфері комунікацій!», - привітала переможців Оксана Тодорова, організатор конкурсу, президент Асоціації Корпоративних Медіа України.

Нагадаємо, що з серпня 2016 року оновлений дайджест Bonjour! виходить лише в електронному форматі. Корпоративний  журнал Креді Агріколь Банку отримав новий дизайн та стиль і буде слугувати комунікаційною платформою, де кожен співробітник зможе висловити свою думку, подати на розгляд власну тему матеріалу для наступного випуску журналу.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно