Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Команда Креді Агріколь Банку взяла участь у XVIIІ ярмарку вакансій «Імпульс»

06 Листопада 2017

Команда Креді Агріколь Банку взяла участь у XVIIІ ярмарку вакансій «Імпульс», який відбувся 24-25 жовтня 2017 в Києві. "Імпульс" – це один із найбільших кар’єрних заходів України.

«Ми переконані у важливості внеску в наше майбутнє, тому дбаємо про розвиток кар’єри українських випускників. Креді Агріколь Банк активно підтримує молодь у її професійному становленні та виборі професійного шляху. Ми беремо активну участь у ярмарках вакансій, кар’єрних і професійних виставках. На таких заходах наша команда HR-спеціалістів надає консультації та відповіді на запитання стосовно можливостей працевлаштування в банку. Щороку велика кількість студентів проходить практику в банку, більшість із них по завершенню стажування отримує перше робоче місце ще до отримання диплому в ВУЗі», - прокоментувала Галина Нечаєва, директор з персоналу Креді Агріколь Банку.

Випускникам ВУЗів і молодим фахівцям Креді Агріколь Банк може запропонувати досвід роботи в міжнародній компанії, навчання та підтримку на всіх етапах кар’єри, професійний розвиток і кар’єрний ріст, участь в амбіційних проектах банку.

Креді Агріколь – це міжнародна фінансова група, яка надає можливості будувати кар’єру не лише шляхом розширення професійного досвіду, але й завдяки програмі внутрішньої мобільності, в рамках якої співробітники можуть спробувати свої сили в різних підрозділах і навіть бізнес-вертикалях.

Креді Агріколь Банк є підписантом «Пакту заради молоді 2020» - документу, що засвідчує орієнтованість на підтримку молоді, надання можливостей для стажування та готовність нашого банку сприяти розвитку молодих спеціалістів.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно