Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Інфографічний довідник «Агробізнес України» за 2016/17 уже доступний онлайн!

18 Вересня 2017

З 14 вересня щорічний інфографічний довідник «Агробізнес України» за 2016/17 уже доступний в режимі онлайн.

Креді Агріколь Банк уже третій рік поспіль стає партнером цього проекту.

«Credit Agricole Bank - надійний фінансовий партнер для підприємств агросектора. Ми, як банк, який активно підтримує аграрний бізнес в Україні, постійно вивчаємо тенденції ринку, аналізуємо потреби клієнтів цього сектору, розробляємо і впроваджуємо інноваційні продукти, необхідні ринку України. Знання ринку для сільгосппідприємств - одна з ключових завдань ефективного розвитку бізнесу та побудови стратегії компанії. Підготовка якісної аналітики та оглядів, а також впровадження їх на ринок є однією з місій банку. Тому ми вже вкотре виступаємо партнером проекту і беремо участь в розробці інфографічного довідника «Агробізнес України», - коментує директор департаменту підтримки агробізнесу Credit Agricole Bank Наталія Порвіна. 

У цьому році «Агробізнес України» трохи «погладшав» і тепер складається з 50 сторінок інфографіки про український агросектор. Довідник включає в себе тематичні розділи про агробізнес за 2016/17, рослинництво, тваринництво, харчову промисловість, а також компанії та інфраструктуру.

Крім регулярних тем, в довідник додані нові інфографіки: мораторій на продаж земель сільгосппризначення, високоолеїнового соняшнику, аграрні розписки, боротьба з фальсифікатом в агросекторі, IPO в Україні за останні 10 років. А також в цьому виданні доповнені інфографіки про агрологістики України, показані популярні нішеві напрямки рослинництва і рибне господарство.

Розробники інфографічного довідника - аграрний медіа холдинг «Latifundist Media» спільно з експертами Top Lead.

Партнерами проекту разом з Креді Агріколь Банком також виступили Baker Tilly в Україні та юридична компанія AEQUO.

Електронну версію інфографічного довідника «Агробізнес України» ви можете отримати у вашого менеджера Креді Агріколь Банку або за посиланням

Англійська версія довідника буде доступна в жовтні.  

Про Креді Агріколь:
ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua  

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно