Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Інфографічний довідник «Агробізнес України 2015» вже доступний онлайн!

21 Вересня 2016


З 19 вересня 2016 року щорічний інфографічний довідник «Агробізнес України» доступний в режимі онлайн. Креді Агріколь Банк вже другий рік є партнером цього проекту.

«Креді Агріколь Банк – надійний фінансовий партнер для підприємств агросектора, який не тільки слідує тенденціям ринку, а й впроваджує інновації в Україні. Знання ринку для сільгосппідприємств є одним з ключових завдань ефективного розвитку бізнесу та побудови стратегії компанії. Тому підготовка якісної аналітики і оглядів, а також впровадження їх на агроринок –  один з пріоритетів банку», - коментує Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агро бізнесу Креді Агріколь Банк.

Довідник містить 45 сторінок інфографік про підсумки агробізнесу за 2015 рік. Інфографіки розділені за групами: рослинництво, тваринництво, харчова промисловість, компанії та інфраструктура. Цього року додані нові інфографіки: біогазовий потенціал агросектору, податки в агросфері, державна підтримка агробізнесу, органічне виробництво в нашій країні.

Роботу зі створення інфографічного довідника провели фахівці агромедіахолдінга Latifundist Media і контент-маркетингового агентства Top Lead. Активну участь у наповненні довідника приймали співробітники департаменту підтримки агро бізнесу Креді Агріколь Банку.

Партнерами проекту разом з Креді Агріколь Банком також виступили Baker Tilly в Україні та юридична компанія AEQUO.
Отримати електронну версію інфографічного довідника «Агробізнес України 2015» можна у вашого персонального менеджера Креді Агріколь Банк або після реєстрації за посиланням.

Про банк:

Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 443 000 приватних та 40 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45,  електронна пошта:
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

 

 

 


 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards