Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Інфографічний довідник «Агробізнес України 2015» вже доступний онлайн!

21 Вересня 2016


З 19 вересня 2016 року щорічний інфографічний довідник «Агробізнес України» доступний в режимі онлайн. Креді Агріколь Банк вже другий рік є партнером цього проекту.

«Креді Агріколь Банк – надійний фінансовий партнер для підприємств агросектора, який не тільки слідує тенденціям ринку, а й впроваджує інновації в Україні. Знання ринку для сільгосппідприємств є одним з ключових завдань ефективного розвитку бізнесу та побудови стратегії компанії. Тому підготовка якісної аналітики і оглядів, а також впровадження їх на агроринок –  один з пріоритетів банку», - коментує Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агро бізнесу Креді Агріколь Банк.

Довідник містить 45 сторінок інфографік про підсумки агробізнесу за 2015 рік. Інфографіки розділені за групами: рослинництво, тваринництво, харчова промисловість, компанії та інфраструктура. Цього року додані нові інфографіки: біогазовий потенціал агросектору, податки в агросфері, державна підтримка агробізнесу, органічне виробництво в нашій країні.

Роботу зі створення інфографічного довідника провели фахівці агромедіахолдінга Latifundist Media і контент-маркетингового агентства Top Lead. Активну участь у наповненні довідника приймали співробітники департаменту підтримки агро бізнесу Креді Агріколь Банку.

Партнерами проекту разом з Креді Агріколь Банком також виступили Baker Tilly в Україні та юридична компанія AEQUO.
Отримати електронну версію інфографічного довідника «Агробізнес України 2015» можна у вашого персонального менеджера Креді Агріколь Банк або після реєстрації за посиланням.

Про банк:

Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 443 000 приватних та 40 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45,  електронна пошта:
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

 

 

 


 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно