Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Група Креді Агріколь - перший французький банк, що отримав сертифікацію ISO 37001 за систему протидії корупції

27 Жовтня 2017

Група Креді Агріколь – перший французький банк, що отримав сертифікацію за систему протидії корупції. Ця сертифікація ISO 37001, надана Euro Compliance*, підкреслює рішучість Групи та високу якість її програми запобігання корупції. Сертифікація також підтверджує, що ризики корупції були правильно визначені та проаналізовані і програма, втілена компанією Credit Agricole, призначена для обмеження різноманітних ризиків відповідно до найкращих міжнародних практик. Сертифікація охоплює всі бізнес-лінії групи Crédit Agricole.

"Ця сертифікація свідчить про прагнення Групи дотримуватися принципів відповідності та етики як центральної частини її розвитку", - прокоментував Жан-П'єр Тременберт, начальник відділу з питань комплаєнсу. 

Група Crédit Agricole активно протидіє корупції, а також зменшує ці ризики. Група прийняла етичну хартію, яка визначає принципи своєї діяльності: зобов'язання боротися з корупцією, запобігти шахрайству та захистити цілісність ринків.

В рамках групової оцінки, Креді Агріколь Банк (Україна) також отримав міжнародний сертифікат ISO 37001 за систему протидії корупції. Креді Агріколь Банк прагне взяти комплаєнс та етику за основу розвитку свого бізнесу, а також продовжуватиме постійно вдосконалювати систему протидії корупції.

*Euro Compliance - це організація сертифікації та спеціальний тренінг з боротьби з корупцією

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua  

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards