Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Філіп Брассак, Голова Правління Креді Агріколь С.А., відвідав Креді Агріколь Банк

16 Листопада 2018

15 листопада у Креді Агріколь Україна відбулася історична подія: до банку завітав Філіп Брассак, Голова Правління Креді Агріколь С.А.  

Пан Брассак розпочав свій візит із зустрічі з Головою Правління Креді Агріколь Банку, Жан-Полем Пьотровскі, та членами Правління.

Після цього Філіп Брассак відвідав відділення нового формату, розташоване в історичній частині Києва. На початку 2018 року це відділення на Подолі отримало нагороду як «Найкраще відділення в Україні».   

Завершився візит вечірнім прийомом за участю 100 ключових співробітників Креді Агріколь Банку. Пан Брассак виступив із промовою, присвяченою глобальним орієнтирам і цілям Групи, після чого відбулася сесія запитань і відповідей. Захід пройшов в особливому місці – мистецькій залі Національного музею Тараса Шевченка, всесвітньо відомого видатного поета й художника, символу України.

«Креді Агріколь Банк, безперечно, є частиною Групи. Вітаю вас із відмінними результатами», - зазначив у вступній промові Філіп Брассак, Голова Правління Креді Агріколь С.А.    

Про Креді Агріколь: 

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку. 

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно