Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Філіп Брассак, Голова Правління Креді Агріколь С.А., відвідав Креді Агріколь Банк

16 Листопада 2018

15 листопада у Креді Агріколь Україна відбулася історична подія: до банку завітав Філіп Брассак, Голова Правління Креді Агріколь С.А.  

Пан Брассак розпочав свій візит із зустрічі з Головою Правління Креді Агріколь Банку, Жан-Полем Пьотровскі, та членами Правління.

Після цього Філіп Брассак відвідав відділення нового формату, розташоване в історичній частині Києва. На початку 2018 року це відділення на Подолі отримало нагороду як «Найкраще відділення в Україні».   

Завершився візит вечірнім прийомом за участю 100 ключових співробітників Креді Агріколь Банку. Пан Брассак виступив із промовою, присвяченою глобальним орієнтирам і цілям Групи, після чого відбулася сесія запитань і відповідей. Захід пройшов в особливому місці – мистецькій залі Національного музею Тараса Шевченка, всесвітньо відомого видатного поета й художника, символу України.

«Креді Агріколь Банк, безперечно, є частиною Групи. Вітаю вас із відмінними результатами», - зазначив у вступній промові Філіп Брассак, Голова Правління Креді Агріколь С.А.    

Про Креді Агріколь: 

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку. 

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards