Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

До уваги Клієнтів – держателів платіжних карток Банку

20 Квітня 2016

Шанові клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з офіційною заявою мережі «АТМоСфера», з 25 квітня 2016 року АТ "БМ Банк" та ПАТ "Промінвестбанк" припиняють свою участь у об’єднаній банкоматній мережі «АТМоСфера».

Просимо Вас враховувати наведену інформацію при знятті готівкових коштів з Ваших карт: при використанні банкоматів АТ "БМ Банк" та ПАТ "Промінвестбанк" комісія за зняття коштів буде стягуватися за тарифом «Зняття готівки в мережі інших банків України».

Актуальний перелік банків-партнерів банкоматної мережі «АТМоСфера» та інформацію про розташування банкоматів Ви можете знайти на сайті www.atmosphere.net.ua

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно