Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Даруйте більше разом з ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», MasterCard та компанією UFL !

29 Лютого 2016

З 1 по 8 березня 2016 розраховуйтесь карткою MasterCard від ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» та отримуйте гарантовану знижку 5%. Також ви автоматично берете участь у розіграші 1 з 3 сертифікатів в СПА салон номіналом 5000 гривень або 1 з 50 сертифікатів номіналом 500 грн на букет. 

Якщо у Вас немає карти MasterCard від ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Ви можете оформити її у найближчому до Вас відділенні ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». 

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 470 000 приватних та 33 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно