Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Автокредит від Креді Агріколь Банку подарував новому власнику «Пальне на рік»

23 Січня 2018

Автомобіль Citroen C3, куплений у кредит, приніс одному з переможців акції «Пальне на рік» 1 тис літрів бензину. Креді Агріколь Банк продовжує минулорічну традицію дарувати річний запас пального тому, чий кредит на авто допоміг портфелю  Креді Агріколь Банку сягнути 2 млрд гривень. 

Переможець акції, Олена Розумна, оформила кредит у салоні Ніко Авант Мегаполіс, у Києві.

Нагадаємо, що у липні 2017 року Креді Агріколь Банк видав 1 млрд грн кредитів на купівлю авто. Тоді банк визначив 1 переможця акції, кому і вручив річний запас пального. Натомість уже в грудні, за неповні 12 місяців 2017 року Креді Агріколь Банк видав 2 млрд грн кредитів на купівлю авто. Тому переможцями наступної хвилі акції стало одразу двоє людей. Досягнення позначки у 2 млрд виданих кредитів – це чергова рекордна відмітка, яка свідчить про високу довіру клієнтів банку та підтверджує першість на ринку автокредитування. У минулому році банк досягнув рекорду, видавши 1,3 млрд грн кредитів на авто, тобто банк наростив портфель автокредитів на 54%.   

Представництво CITROЁN в Україні та Креді Агріколь Банк співпрацюють з 2012 року, пропонуючи клієнтам CITROЁN, що зацікавлені у купівлі нового авто, але не володіють всією необхідною сумою, фірмові програми фінансування в кредит. Процедура оформлення кредиту проста і оперативна, а умови фінансування одні з кращих на ринку.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Про CITROЁN

CITROЁN - міжнародний автомобільний бренд, що культивує творчість і сміливість з 1919 року. Автомобілі CITROЁN вирізняються своїм дизайном і забезпечують цінне відчуття «домашнього затишку» завдяки високому рівню комфорту і передовим технологіям. Бренд популярний завдяки своєму підходу до роботи: головним джерелом натхнення для нього є реальні люди, їх спосіб життя. Це знайшло своє відображення в фірмовому девізі: «Inspired By You» («Натхнений вами»). Лінійка автомобілів CITROЁN в Україні представляє широкий модельний ряд: ультра компактний Новий C1, міський хетчбек Новий C3, кросовер С4 Cactus, хетчбек С4, седан CITROЁN C-Elysée, технологічні та просторі С4 Picasso і Grand С4 Picasso, мінівен SpaceTourer. Крім того: пасажирські і комерційні Berlingo, Jumpy, Jumper.

 Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

 

Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Відділення та банкомати
Бонусна Програма MasterCard® Rewards