Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

2017 рік став рекордним для Групи

01 Березня 2018

У 2017 році частка Групи Креді Агріколь у чистому доході склала 6,5 млрд євро, що на 35,5% вище порівняно з 2016 роком. За результатами діяльності за 2017 рік у четвертому кварталі Група зазнала штрафних санкцій у формі додаткового податку (нетто-ефект -671 млн євро, що обліковується як окрема стаття).

З поправкою на цю статтю витрат та на інші окремі статті у 2017 році, базовий чистий дохід Групи склав 7,1 млрд євро, що на 8,9% більше, ніж у 2016 році. Цей результат включає шість місяців діяльності Pioneer, а також збитки в результаті консолідації по Eurazeo та BSF після їх відчуження (часткового у випадку BSF) та деконсолідації. За винятком цих масштабних наслідків, такі результати відображають потужну динаміку бізнесу у різних напрямках діяльності Групи: роздрібних банках, спеціалізованих бізнесах та великому корпоративному бізнесі, а також жорсткий контроль за витратами, що дозволяє Групі інвестувати в нові види діяльності. Базове співвідношення витрат до чистого банківського доходу склало 63,4%.

2017 рік став важливим кроком на шляху до досягнення цілей середньострокового плану «Strategic Ambition 2020»: синергія доходу сягнула 8,2 млрд євро (збільшення на 5%), і Група розпочала й запровадила інновації для покращення digital досвіду своїх клієнтів, а також розширення спектру своїх товарів і послуг.

Окрім уже зазначених маcштабних змін, у четвертому кварталі було завершено операції розширення бізнесу з метою зміцнення бізнес-ліній і підвищення їх прибутковості: придбання трьох італійських банків, 15% пакету акцій CACEIS у Natixis, а також приватного банківського бізнесу CM-CIC в Азії. Завершення угоди з придбання Banca Leonardo очікується у першому півріччі 2018 року. Ці транзакції були профінансовані власним коштом, і фінансова позиція Групи залишається дуже сильною: наприкінці грудня коефіцієнт достатності основного капіталу 1 рівня на повній основі складав 14,9%, і це значення є одним із найкращих у секторі та більш ніж на 5 процентних пунктів перевищує мінімальне нормативне значення.

Відповідно до середньострокового плану "Strategic Ambition 2020", стабільна, диверсифікована і прибуткова бізнес-модель Групи сприяє здоровому органічному зростанню усіх її бізнес-ліній, головним чином завдяки синергії між спеціалізованими бізнес-лініями та роздрібними мережами, і забезпечує високий рівень операційної ефективності, створюючи можливості для інвестування у розвиток бізнесу.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку. Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua.

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards