Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

2017 – рік позитивної комерційної динаміки для Креді Агріколь Банку

12 Липня 2018

Раді презентувати річний звіт за результатами роботи у 2017 році.  

У річному звіті зібрані всі ключові показники діяльності банку, глобальні орієнтири, досягнення банку та бізнес-ліній зокрема.     

За оцінкою Голови Правління Креді Агріколь Банку Жан-Поля Пьотровскі, 2017 рік засвідчив стабільність геополітичного та економічного середовища. Хвилі реформ, що розпочалися у 2014 році, продовжилися у кількох напрямах у 2017 році. Оздоровлення банківської системи майже завершено, і завдяки цьому в Україні працюють ті банки, які підтримують розвиток країни.  

Річний звіт містить також матеріал про ключові тенденції української економіки у 2017 році та прогноз на 2018 рік. Окремо містяться розділи про синергію, діджитал-банкінг, комплаєнс та корпоративну соціальну відповідальність.

 «Для більшості українських банків 2017 рік був періодом повернення до прибуткової діяльності. Для Креді Агріколь Банку 2017 рік став часом подальшого зростання активів та дохідності, а також роком зміцнення завдяки суттєвому зменшенню проблемних активів, яке засвідчило, що криза 2014–2015 років залишилася позаду», - зазначає Режіс Лефевр, член Правління, фінансовий директор Креді Агріколь Банку.  

Читайте річний звіт за посиланням.

Про Креді Агріколь: 

ПАТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua    

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно