Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

2 мільярди гривень на покупку авто від Креді Агріколь

15 Жовтня 2020

Креді Агріколь навіть у кризу продовжує втілювати автомобільні мрії своїх клієнтів та цього року вже видав понад 2 млрд гривень автокредитів. Другий мільярд гривень банк видав лише за чотири місяці (червень-вересень). Загалом Креді Агріколь фінансує кожне третє придбане у кредит авто та близько десяти років є головним банком для автолюбителів в Україні.

«Порівняно з весняним періодом ринок значно пожвавився: у вересні ми видали вдвічі більше кредитів, ніж у квітні. В цілому ж від початку карантину банк втілив автомобільні мрії близько 3500 клієнтів, - розповідає Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку. - Чому автолюбителі обирають Креді Агріколь? У нас прозорі та лояльні умови кредитування. А ще ми єдиний в Україні банк, який має міжнародний сертифікат ISO 9001 за напрямом автомобільного кредитування. Вже дев’ять років поспіль ми підтверджуємо його дію та гарантуємо клієнтам, що всі процеси автокредитування відповідають вимогам міжнародного стандарту. П’ять років поспіль Креді Агріколь тримає першість у номінації «Автокредит» в рейтингу «Фінансового клубу». Ми не зупиняємося на цьому та готуємо нові вигідні пропозиції для наших клієнтів!».

Креді Агріколь має ексклюзивні умови кредитування з понад 15 провідними автовиробниками та піклується про своїх клієнтів. Щоб гарантувати їм безпеку під час пандемії, банк пропонує оформити поліс КАСКО дистанційно.  В разі потреби банк також проводить реструктуризацію кредитів та пропонує розбивку тарифів заставного КАСКО. Детальні умови кредитування за посиланням.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно