Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

100 000 користувачів нового мобільного додатку СА+

26 Квітня 2021

У новому мобільному додатку СА+ від Креді Агріколь 100 000  унікальних користувачів і їх кількість постійно зростає. Завдяки потужній технічній платформі менше ніж за 10 місяців із моменту запуску додатку банк випустив 22 оновлення для iOS та Android.

«Ми розуміємо важливість діджитал для українців, адже це невід’ємний атрибут сучасного життя. В онлайні ми здійснюємо покупки, навчаємося, спілкуємося та розвиваємо бізнес.  Тому Креді Агріколь інвестує у розвиток цифрового банкінгу, де флагманом виступає саме мобільний додаток СА+. Ми регулярно його оновлюємо і наразі тут можна здійснити всі повсякденні банківські операції. Приємно, що наші зусилля перетворилися в любов 100 000 наших клієнтів!» -  коментує Стефан Фаллік, член правління Креді Агріколь Банку.

В СА+ клієнти отримують весь спектр банківських послуг: оплачують комунальні послуги, обмінюють валюту, здійснюють перекази з картки на картку, платежі за реквізитами, поповнюють мобільні рахунки тощо.

«Українці є вимогливими до цифрових банків і нам приємно відзначити, що СА+ входить в трійку найкращих банківських додатків на українському ринку згідно з відгуками користувачів  на App Store и Google Play Market. В чому причина популярності додатку? Він розроблений з думкою про користувачів. Тут зручні рішення (UX), привабливий інтерфейс (UI) і швидкі платежі. Приємно бачити, що українці активно цікавляться діджитал-рішеннями і ми з задоволенням підтримуємо їх у цьому!» - коментує Боріс Гіттон, директор департаменту розвитку цифрового бізнесу та інновацій Креді Агріколь Банку.

Завантажити актуальну версію СА+ можна за посиланнями:

 Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards