Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

1 мільярд гривень кредитів готівкою «Свобода» видав Креді Агріколь

01 Вересня 2021

31 серпня Креді Агріколь перетнув позначку 1 мільярд гривень кредитів «Свобода» для фізичних осіб від початку 2021 року. Це кращий результат навіть у порівнянні з докризовим періодом: зазвичай банку потрібно маже рік, щоб видати такий об’єм позик. 

Із цієї нагоди Креді Агріколь провів акцію та відзначив клієнта, чий кредит став вирішальним і перетнув позначку 1 мільярд гривень у портфелі банку. Переможець акції вже незабаром отримає крутий подарунок – електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter.

«Креді Агріколь традиційно ділиться радістю нових перемог зі своїми клієнтами. Адже саме вони мотивують нас та допомагають стати кращими. Команда банку постійно вдосконалює процеси, запускає нові зручні канали кредитування та покращує сервіс, щоб наші клієнти відчували підтримку Креді Агріколь», - розповідає Олександр Куркін, директор департаменту мережі продажу Креді Агріколь Банку.

Більше про кредит готівкою від Креді Агріколь за посиланням.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно