Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard
ТОВ "ВФК"


Партнерська програма фінансування сільськогосподарської техніки з ТОВ «ВФК».

«Волинська фондова компанія» стабільно розвивається та займає лідируючі позиції на ринку України у сфері реалізації сільськогосподарської техніки вже 24 роки. Свою діяльність компанія розпочала у 1993 році. Протягом цього періоду «Волинська фондова компанія» гідно зарекомендувала себе на ринку і зайняла чільне місце серед провідних компаній України.

«Волинська фондова компанія» представляє широкий спектр товарів і послуг необхідних аграріям. На сьогоднішній день сферу діяльності можна розділити умовно на такі напрямки:

  • продаж с/г техніки;
  • сервісне обслуговування;
  • продаж запасних частин.

«Волинська фондова компанія» є офіційним дилером таких відомих світових виробників, як: Unia, Challenger, FENDT,  Massey Ferguson, Kuhn, Agrisem, Meprozet, Agrex, Mara, Araj, Metal Erg, Dominoni, Merlo, Fella. «Волинська фондова компанія» являється ексклюзивним дилером з продажу шпагату та сітки «Bezalin» та офіційним дилером з продажу високотехнологічних мастильних матеріалів «Total», а також офіційним представником з продажу фільтрів «HIFI».

На сьогоднішній день окрім центрального офісу, який знаходиться у м. Луцьку працює ще 8 філій у містах: Києві, Полтаві, Вінниці, Одесі, Житомирі, Хмельницьку, Дніпрі та Кропивницькому.

Завдяки такій мережі філій охоплюється вся територія України.

«Волинська фондова компанія» використовує комплексні та ефективні підходи до роботи з клієнтами та партнерами, а також пропонує широкий вибір умов та форм розрахунків за придбану техніку чи надані послуги.

«Волинська фондова компанія» постійно бере участь у міжнародних семінарах та виставках на території України та за її межами. Ми також активно розвиваємо кадровий потенціал. Підвищення професійного росту наших працівників є одним із пріоритетних напрямків діяльності всієї компанії. Різноманітні тренінги як в Україні, так і за кордоном є джерелом нової, корисної інформації від фахівців своєї справи та сприяють обміну досвідом, зміцненню корпоративного духу.

Основою нашої діяльності є незмінне правило – клієнт у центрі усього, що ми робимо. Ваші інтереси – це наші завдання. «Волинська фондова компанія» докладає максимум зусиль, щоб клієнт завжди вчасно отримував придбану техніку та був приємно вражений високим рівнем сервісного обслуговування. Наші сервісні інженери завжди готові приїхати до клієнта та оперативно вирішити будь-які питання.

Умови фінансування