Традиційно Креді Агріколь Банк підтримує премію для бізнес-леді «Створено жінками». Мета конкурсу – заохочення розвитку жіночого підприємництва в Україні та нагородження проєкту бізнесу. Цього року Александр Чеснакофф, член правління Креді Агріколь, входить до складу професійного журі, яке обере переможницю конкурсу.
«Присутність жінок у бізнесі створює гармонію у прийнятті рішень та дає багатогранний погляд на ситуацію. Зараз як ніколи потрібні талановиті люди зі знаннями у різноманітних сферах та бажанням розвивати свою справу. Ми віримо, що цей конкурс допоможе бізнес-леді зростати та досягати нових вершин. Дякуємо CCIFU за проєкт «Створено жінками» та можливість підтримати українських бізнес-леді навіть під час війни» – відзначив Александр Чеснакофф, член правління Креді Агріколь Банку.
Переможниця цьогорічної премії «Створено жінками» отримає 150 000 грн. на розвиток власної справи, членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті та поїздку в Париж, а всі фіналістки — грошові призи, консультаційну підтримку від компаній-партнерів.
“Українські жінки не лише із зброєю в руках боронять країну, а й впевнено керують бізнесом у тилу. З лютого 2023 року кожен другий новий ФОП в Україні відкрили жінки. Найбільш помітно кількість підприємиць зросла від початку осені: так, наразі на жінок припадає 60% нових фопів. Для порівняння, у 2021 році справи, відкриті жінками, складали 49% від загальної кількості нових бізнесів. Жіноче лідерство стає мейнстримом в Україні, і ми раді, що докладаємо руку до цього невпинного процесу. Я бажаю українським жінкам віри в себе та наснаги, а також закликаю підприємиць не зволікати та подаватися на наш конкурс — ви всі варті перемоги та підтримки.” – зазначила Мод Жозеф, директорка Франко-української торгово-промислової палати.
Подати заявку на участь у конкурсі можуть всі жінки, які вже мають власну справу у будь-якій сфері. Збір заявок триває до 24 березня 2024 року.
Журі розглядатиме заявку за наступними критеріями — оригінальність та обґрунтування проєкту, стратегічне мислення та якість бізнес-плану, а також якість презентації. Ті учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів, пройдуть до наступного туру — співбесід з журі.
Крім головного призу, для фіналісток передбачені спеціальні призи Франко-української торгово-промислової палати — спонсори-члени палати виділяють від 25 000 до 100 000 грн.
Про Франко-українську торгово-промислову палату (CCIFU):
Франко-українську торгово-промислову палату було засновано в 1994 році. Наразі під егідою CCIFU діють близько 150 французьких компаній, а також підприємств під французьким управлінням: від малого і середнього бізнесу до великих міжнародних груп. Головною метою органа є розвиток торговельних відносин між Україною і Францією.
Сила партнерської мережі палати полягає в взаємодоповнюваності напрямків бізнесу, налагоджених ділових зв'язках з владою країни, а також у постійній співпраці з Посольством Франції.