Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

ВЕСЬ БАНК САМЕ ДЛЯ ВАС 

Реструктуризація кредитів

Багаторічна стабільна робота Credit Agricole на фінансовому ринку України створила імідж відповідального та надійного партнера, який прагне бути підтримкою для своїх клієнтів у будь-якій ситуації. Добре усвідомлюючи поточну ситуацію, Credit Agricole з розумінням ставиться до кожного клієнта та пропонує оптимальні варіанти реструктуризації кредитної заборгованості.

… Згідно Закону України  від 17.03.2020 р. України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)» позичальники тимчасово звільняються від обов’язків сплачувати неустойку (штраф, пеню) у разі допущення прострочення по кредиту в період з 01.03.2020 по 30.04.2020. Проте, Закон не звільняє в даний період від оплати всіх обов’язкових платежів по кредиту (тіло кредиту, нараховані проценти, комісії). 

У разі якщо Ви маєте труднощі щодо виконання в повному обсязі або частково зобов’язань за кредитним договором, Ви можете внести платіж пізніше або звернутись до Банку щодо реструктуризації заборгованості за телефоном Довідкового центру 0 800 30 5555

Credit Agricole пропонує Вам підібрати найбільш правильне рішення, щодо полегшення кредитного навантаження та стабілізації фінансового становища за допомогою:

  • зміни способу погашення кредиту;
  • пролонгації строку дії кредитного договору;
  • переведення заборгованості на іншого позичальника;
  • найбільш зручної схеми реструктуризації для запобігання тимчасових труднощів.

Зміна способу погашення кредиту передбачає зниження щомісячного платежу по кредиту за допомогою використання ануїтетного способу, що є найпопулярнішим способом погашення кредиту у країнах Західної Європи.

Продовження строку дії кредитного договору дозволяє зменшити розмір щомісячного платежу за кредитом за допомогою збільшення строку кредиту при якому щомісячні платежі розподіляються пропорційно строку кредитування.

Переведення заборгованості на іншого позичальника можливе у випадках, коли Вам важко обслуговувати заборгованість за кредитом та Ви бажаєте швидкого вирішення цієї проблеми за допомогою відмови від кредиту на користь третьої особи. Третьою особою може бути будь-яка платоспроможна фізична особа, що виявляє зацікавленість в обслуговуванні Вашого боргу в обмін на володіння певним заставним майном.

Для проведення реструктуризації кредитної заборгованості Вам необхідно звернутися у відділення Credit Agricole із заявою про реструктуризацію, документами, що ідентифікують Вас ( паспорт, ІПН), та, бажано, з документами, що відображають Ваш фінансовий стан або зателефонувати в довідковий центр за телефоном 0 800 30 5555.

Скориставшись нагодою проведення реструктуризації кредиту, Ви збережете свою позитивну кредитну історію, що забезпечить Вам найбільш прийнятний вихід зі скрутного становища.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати зателефонувавши в довідковий центр за телефоном 0 800 30 5555.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно