Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Онлайн консультант

Очікування оператора...

Онлайн консультант

ВЕСЬ БАНК САМЕ ДЛЯ ВАС 

Реструктуризація кредитів

Багаторічна стабільна робота Credit Agricole на фінансовому ринку України створила імідж відповідального та надійного партнера, який прагне бути підтримкою для Вас у будь-якій ситуації. Добре усвідомлюючи поточну ситуацію, Credit Agricole з розумінням ставиться до кожного клієнта та пропонує оптимальні варіанти реструктуризації кредитної заборгованості.

Credit Agricole пропонує Вам підібрати найбільш правильне рішення, щодо полегшення кредитного навантаження та стабілізації фінансового становища за допомогою:

  • зміни способу погашення кредиту;
  • пролонгації строку дії кредитного договору;
  • переведення заборгованості на іншого позичальника;
  • найбільш зручної схеми реструктуризації для запобігання тимчасових труднощів.

Зміна способу погашення кредиту передбачає зниження щомісячного платежу по кредиту за допомогою використання ануїтетного способу, що є найпопулярнішим способом погашення кредиту у країнах Західної Європи.

Продовження строку дії кредитного договору дозволяє зменшити розмір щомісячного платежу за кредитом за допомогою збільшення строку кредиту при якому щомісячні платежі розподіляються пропорційно строку кредитування.

Переведення заборгованості на іншого позичальника можливе у випадках, коли Вам важко обслуговувати заборгованість за кредитом та Ви бажаєте швидкого вирішення цієї проблеми за допомогою відмови від кредиту на користь третьої особи. Третьою особою може бути будь-яка платоспроможна фізична особа, що виявляє зацікавленість в обслуговуванні вашого боргу в обмін на володіння певним заставним майном.

Для проведення реструктуризації кредитної заборгованості Вам необхідно звернутися у відділення Credit Agricole із заявою про реструктуризацію, документами, що ідентифікують Вас ( паспорт, ІПН), та, бажано, з документами, що відображають Ваш фінансовий стан .

Скориставшись нагодою проведення реструктуризації кредиту, Ви збережете свою позитивну кредитну історію, що забезпечить Вам найбільш прийнятний вихід зі скрутного становища.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до будь-якого відділення Credit Agricole у Вашому місті або зателефонувавши в довідковий центр за телефоном 0 800 30 5555.

Оцінити роботу відділення
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards