Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород MasterCard
Каталог подарунків World MasterCard

Весь банк саме для вас

Поточні рахунки

Відкривши поточний рахунок в CREDIT AGRICOLE, Ви зможете отримувати на цей рахунок грошові кошти від фізичних і юридичних осіб, здійснювати з нього платежі по Україні та за кордон.

Приватні особи можуть відкрити декілька поточних рахунків в CREDIT AGRICOLE як в національній, так і в іноземних валютах.

Для відкриття поточного рахунку в Банку необхідно надати:


Резидентам України:

  • документ, що посвідчує особу;
  • документ, виданий органом державної податкової служби, що засвідчує реєстрацію фізичної особи - резидента в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків *;

* може не надаватись, якщо Клієнту такий документ не видавався у випадках, передбачених чинним законодавством України, або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Нерезидентам України:

  • документ, що посвідчує особу;
  • документ, що підтверджує місце проживання або тимчасового перебування особи на території України;
  • у разі внеску готівкової іноземної валюти на рахунок — документ, що підтверджує джерело походження готівки.

Особа, яка займається підприємницькою діяльністю, зобов’язана також подати до Банку копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що містить відомості про фізичну особу, яка займається підприємницькою діяльністю.

Особа, яка займається незалежною професійною діяльністю, зобов’язана також подати до Банку копію документа, що підтверджує взяття на облік такої особи відповідним органом державної податкової служби.

З 17 жовтня 2016 року в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»  змінено умови обслуговування поточних рахунків фізичних осіб

Поточні рахунки фізичних осіб, по яким з дати укладення договору банківського рахунку / з моменту здійснення останньої операції по рахунку¹ не здійснювались операції протягом одного календарного року та у разі наявнУКР_Tariffs_діють з 05.12.2018.pdfлишку коштів на цих рахунках, Банк має право заблокувати.

Проценти за залишком коштів на заблокованому рахунку не нараховуються.
Заблокований рахунок закривається Банком у разі відсутності на ньому залишку коштів.  Банк стягує комісію за обслуговування неактивного (заблокованого з вказаних вище підстав) рахунка у розмірі, визначеному Тарифами банку.

Банк не блокує поточні рахунки та не стягує комісію за обслуговування неактивних рахунків у разі, якщо поточні рахунки використовуються Клієнтом для отримання процентів за вкладом (депозитом) та/або повернення вкладу (депозиту), розміщеного у Банку; для сплати нарахованих процентів за отриманими в Банку кредитами; по яких є діючі розпорядження Клієнта на виконання Банком регулярних платежів та/або договірного списання з поточного рахунку, знаходяться під арештом, або кошти на яких перебувають в заставі Банку.
-----------------------------------------
¹ крім операцій зі сплати на рахунок Клієнта нарахованих Банком процентів на залишок коштів по цьому рахунку та/або операцій по списанню Банком винагороди за надані послуги, та/або списання комісії (за наявності) за обслуговування неактивного рахунка, визначеної Тарифами Банку, операції з переоцінки валютного залишку. 

Заявка
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Оцінити роботу відділення
Бонусна Програма MasterCard® Rewards