Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Весь банк саме для вас

Операції з іноземною валютою

Курс валют для готівкових операцій

Дата: 19.08.2017
Валюта
Купівля
Продаж
НБУ
USD
25.47
25.69
25.49
EUR
29.7
30.1
29.926
RUB
0.42
0.439
0.429
CHF
25
26.5
26.513
GBP
32
33.5
32.818
CAD
19
20.2
20.14
PLN
6.5
7.1
6.991

Курс валют за картковими операціями

Дата: 19.08.2017
Валюта
Купівля
Продаж
НБУ
USD
25.47
25.69
25.49
EUR
29.7
30.1
29.926

Валютообмінні операції проводяться в усіх відділеннях Банку.

Операції з продажу готівкової іноземної валюти здійснюються одній особі в один операційний (робочий) день у сумі, що не перевищує в еквіваленті 150 000 гривень в межах Банку.

Обмеження по сумі операції з продажу готівкової іноземної валюти не поширюються на випадок проведення такої операції банком з фізичною особою-резидентом при одночасному дотриманні наступних умов:

  • фізична особа купує готівкову іноземну валюту і використовує її виключно на цілі виконання власних зобов'язань в іноземній валюті за кредитним договором, укладеним з уповноваженим банком-кредитором;
  • Банк здійснює продаж готівкової іноземної валюти в сумі, що не перевищує обсяг зобов'язань в іноземній валюті фізичної особи-позичальника за кредитним договором.
  •  Банк забезпечує контроль за дотриманням фізичною особою-позичальником вимоги про цільове використання купленої готівкової іноземної валюти.

Готівкові операції по рахункам

Видача готівкових коштів в іноземній валюті через каси Банку з поточних, карткових та вкладних (депозитних) рахунків клієнтів-фізичних осіб здійснюється у межах до 250 000 (двохсот п’ятдесяти тисяч) гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України, незалежно від кількості відкритих рахунків клієнта в Банку. При цьому, вищезазначені обмеження не застосовуються до операцій безготівкового переказу фізичними особами коштів в іноземній валюті в межах України.

Обмеження по видачі готівкових коштів розповсюджуються і на операції зняття готівки в іноземній валюті за кордоном.

Вищезазначені вимоги не поширюються на дипломатичні представництва, консульські установи іноземних держав в Україні, міжнародні організації (у тому числі фінансові), представництва міжнародних (у тому числі фінансових) організацій та їх працівників, якщо вони не є громадянами України або не проживають в ній постійно та акредитовані Міністерством закордонних справ України.


Роз’яснення клієнтам CREDIT AGRICOLE щодо особливостей здійснення фізичними особами банківських ( в т. ч. валютних) операцій та встановлених обмежень НБУ; оподаткування пасивних доходів фізичних осіб, отриманих у вигляді процентів.

ОпераціяТариф
Конвертація готівкової іноземної валюти, що належить до 1-ї та  2-ї груп Класифікатора іноземних валют НБУНе  тарифікується

* Операція конвертації готівкової іноземної валюти - це операція обміну готівкової валюти однієї іноземної держави на готівкову валюту іншої держави з використанням крос-курсу банку, що діє на час проведення операції. Операції з конвертації здійснюються з валютами, які відносяться до 1-ї та 2-ї груп Класифікатора іноземних валют та банківських металів.


Операція 

Тариф   
Примітка   
Конвертація безготівкової іноземної валюти на МВРУ за дорученням Клієнта
0,20%

від суми валюти, яку необхідно купити/продати min 10 USD (сплачується в гривні згідно з курсом НБУ на день проведення операції)
Купівля безготівкової іноземної валюти на МВРУ за дорученням Клієнта
0,50%від суми валюти, яку необхідно купити min 10 USD (сплачується в гривні згідно з курсом купівлі на день проведення операції)
Продаж безготівкової іноземної валюти на МВРУ за дорученням Клієнта
0,30%    

від суми валюти, яку необхідно продати min 10 USD (сплачується в гривні згідно з курсом продажу на день проведення операції).
Купівля безготівкової іноземної валюти на МВРУ для погашення заборгованості за кредитами, отриманими в іноземній валюті позичальниками - фізичними особами в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
не тарифікується


Операція 

Тариф   
Примітка   
Прийняття на обмін зношеної валюти, яка втратила основні ознаки платіжності, на платіжну **
10,00%
від суми
Розмін купюр іноземної валюти
1,00%
від суми min 2 USD/EUR/GBP (сплачується у гривнях згідно курсу НБУ на день проведення операції)
 
Перерахунок купюр з перевіркою на платіжність (за запитом Клієнта)
0,5%
від суми min 50 грн (сплачується у гривнях згідно курсу НБУ на день проведення операції)
 

** В доларах США та євро