Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Онлайн консультант

Очікування оператора...

Онлайн консультант

Безпечне користування карткою

Правила безпечного користування Вашою карткою:

 • Зберігайте PIN-код картки в таємниці
 • Якщо у Вас виникли підозри, що Ваш PIN-код відомий іншим особам, Ви можете скористатись послугою його зміни, яка доступна в банкоматній мережі CREDIT AGRICOLE
 • Не передавайте свою картку для користування іншим особам та не повідомляйте її реквізитів (номер картки, ім’я та прізвище власника, термін дії, PIN-код та коди CVC2/CVV2)
 • Замовте послугу GSM-банкінг — це оперативний контроль за коштами на Вашому рахунку. На Ваш мобільний телефон будуть приходити SМS-повідомлення про будь-які операції, що здійснюються по Вашій картці
 • ЯКЩО КАРТКУ ЗАГУБЛЕНО АБО ВИКРАДЕНО, НЕГАЙНО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДО ДОВІДКОВОГО ЦЕНТРУ:

0 800 30 5555 (безкоштовно в межах України з усіх телефонів), +38 044 495 22 77 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора). ЦЕ ДОЗВОЛИТЬ ЗБЕРЕГТИ ВАШІ ГРОШІ!

Для забезпечення захисту даних Ваших платіжних карток, просимо Вас також дотримуватися наступних правил безпеки розрахунків в мережі Інтернет:

 1. Ніколи НЕ повідомляйте іншим особам CVV2/CVC2 код (три цифри на звороті платіжної картки).
 2. Завжди звертайте увагу на адресу інтернет-сайту, на якому Ви бажаєте розрахуватися карткою: вона  повинна  починатися з https://, а не з http://.
 3. При переході з сайту, який починається з https:// на сторінку, що починається з http://  НЕ слід вводити дані платіжної картки.
 4. Якщо при введені  CVV2/CVC2 коду, цифри НЕ маскуються, бажано відмовитися від проведення операції на даному сайті.
 5. Якщо після проведення операції з’явився чистий (білий) екран з написом «Операцію відхилено» (або без нього) – терміново заблокуйте картку через Контакт-центр Банку та надайте адресу сайту для перевірки операції співробітниками Банку. 
 6. Ні в якому разі НЕ надавайте персональну інформацію та/або реквізити Вашої картки у відповідь на будь-які електронні листи. Ні в якому разі НЕ переходьте на запропоновані у цих листах Інтернет-адреси.

Важливо! Пам'ятайте, що представники Банку ніколи не запитують реквізити платіжних карток за телефоном та в електронних листах від Банку.  

За будь-якої підозри, що дані Вашої платіжної картки стали відомі стороннім особам або необачливо були залишені/введені на сумнівних Інтернет-сайтах – терміново сповістіть про це Контакт-центр Банку та заблокуйте картку для попередження можливих фінансових втрат.

Оцінити роботу відділення
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards