Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Весь банк саме для вас

Платіжні картки

Зарплатна картка

Простий та надійний інструмент розрахунків та зняття готівки, зарплатна картка від CREDIT AGRICOLE, забезпечить Вам цілодобовий доступ до Ваших зарплатних коштів.

Перейти
Базова картка

Відчуйте перевагами особистої картки від CREDIT AGRICOLE – персоніфікована платіжна картка міжнародного класу дозволить Вам швидко та безпечно розраховуватись і знімати готівку по всьому світу.

Перейти
Депозитна картка

Депозитна картка — платіжна картка, на яку зараховуються відсотки по вкладу та сума вкладу по закінченні дії депозитного договору.

Перейти
Пенсійно-соціальна картка

Пенсійно-соціальні картки призначені для зарахування пенсій та соціальної допомоги; за такими рахунками CREDIT AGRICOLE встановлює підвищену відсоткову ставку на залишок коштів.

Перейти
Миттєва картка

Миттєва платіжна картка — це неперсоналізована картка міжнародного класу, яка оформлюється в короткий термін та дозволяє зручно та безпечно користуватися грішми на Вашому картковому рахунку.

Перейти
Visa Internet

Платіжна картка Visa Internet від CREDIT AGRICOLE - призначена для придбання товарів та послуг в мережі Інтернет та дозволить Вам зробити свої онлайн-платежі в мережі більш безпечними.

Перейти
Безпечне користування карткою

Правила безпечного користування Вашою карткою

Перейти
Перекази з картки на картку

Credit Agricole пропонує вам скористатись онлайн сервісом переказу грошей з вашої картки на картку випущену будь-яким українським банком.

Перейти
3D Secure

3D Secure – технологія, яка використовується для забезпечення додаткового захисту під час здійснення розрахунків у мережі Інтернет. Кожен платіж карткою на сайті, який підтримує технологію 3D Secure (містить лого Verified by Visa та MasterCard Secure Code), має бути підтверджений Вами шляхом введення одноразового паролю, який надійде на Ваш мобільний телефон.

Перейти
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Відділення та банкомати
Бонусна Програма MasterCard® Rewards