Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант


КРЕДИТНА КАРТКАДЛЯ ВАШИХ ЗВЕРШЕНЬ

Безпечне користування карткою

Правила безпечного користування Вашою карткою:

 • Зберігайте PIN-код картки в таємниці
 • Якщо у Вас виникли підозри, що Ваш PIN-код відомий іншим особам, Ви можете скористатись послугою його зміни, яка доступна в банкоматній мережі CREDIT AGRICOLE
 • Не передавайте свою картку для користування іншим особам та не повідомляйте її реквізитів (номер картки, ім’я та прізвище власника, термін дії, PIN-код та коди CVC2/CVV2)
 • Замовте послугу GSM-банкінг — це оперативний контроль за коштами на Вашому рахунку. На Ваш мобільний телефон будуть приходити SМS-повідомлення про будь-які операції, що здійснюються по Вашій картці
 • ЯКЩО КАРТКУ ЗАГУБЛЕНО АБО ВИКРАДЕНО, НЕГАЙНО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДО ДОВІДКОВОГО ЦЕНТРУ:

0 800 30 5555 (безкоштовно в межах України з усіх телефонів), +38 044 495 22 77 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора). ЦЕ ДОЗВОЛИТЬ ЗБЕРЕГТИ ВАШІ ГРОШІ!

Для забезпечення захисту даних Ваших платіжних карток, просимо Вас також дотримуватися наступних правил безпеки розрахунків в мережі Інтернет:

 1. Ніколи НЕ повідомляйте іншим особам CVV2/CVC2 код (три цифри на звороті платіжної картки).
 2. Завжди звертайте увагу на адресу інтернет-сайту, на якому Ви бажаєте розрахуватися карткою: вона  повинна  починатися з https://, а не з http://.
 3. При переході з сайту, який починається з https:// на сторінку, що починається з http://  НЕ слід вводити дані платіжної картки.
 4. Якщо при введені  CVV2/CVC2 коду, цифри НЕ маскуються, бажано відмовитися від проведення операції на даному сайті.
 5. Якщо після проведення операції з’явився чистий (білий) екран з написом «Операцію відхилено» (або без нього) – терміново заблокуйте картку через Контакт-центр Банку та надайте адресу сайту для перевірки операції співробітниками Банку. 
 6. Ні в якому разі НЕ надавайте персональну інформацію та/або реквізити Вашої картки у відповідь на будь-які електронні листи. Ні в якому разі НЕ переходьте на запропоновані у цих листах Інтернет-адреси.

Важливо! Пам'ятайте, що представники Банку ніколи не запитують реквізити платіжних карток за телефоном та в електронних листах від Банку.  

За будь-якої підозри, що дані Вашої платіжної картки стали відомі стороннім особам або необачливо були залишені/введені на сумнівних Інтернет-сайтах – терміново сповістіть про це Контакт-центр Банку та заблокуйте картку для попередження можливих фінансових втрат.

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards