Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ ВАШИМ СМАРТФОНОМ

Як почати користуватися сервісом Google Pay

GOOGLE PAY – мобільний гаманець від Google для здійснення безконтактних платежів Вашим смартфоном з технологією NFC на базі Android 5.0 і вище. Просто додайте картку Credit Agricole до мобільного гаманця і здійснюйте швидкі та безпечні платежі!

Часті запитання

Для того, щоб розпочати користуватися сервісом Google Pay з карткою Креді Агріколь Банк, здійсніть наступні 3 кроки:

Встановіть додаток

Завантажте додаток Google Pay з Play Market

Додайте картку Credit Agricole

  • В додатку Google Pay оберіть пункт «Додати картку»
  • Відскануйте лицьовий бік картки або введіть її реквізити самостійно
  • Заповніть поштову адресу та інші поля (для Києва необхідно обрати KIEV City в полі «Область»)
  • Завершіть реєстрацію картки, дотримуючись простих інструкцій програми

Здійснюйте розрахунки

  • Розблокуйте смартфон
  • Прикладіть смартфон до безконтактного терміналу
  • Підтвердження успішної операції з'явиться на екрані вашого смартфону
Що таке Google Pay?

Google Pay – це система мобільних платежів розроблена компанією Google, яка дозволяє здійснювати розрахунки за допомогою мобільних пристроїв на базі Android версії 5.0 і вище (смартфони, планшети або годинники). Оплата відбувається через відповідний додаток з використанням технології NFC (Near field communication – технологія бездротового зв’язку малого радіусу дії).

Увага! Для користування додатком на смартфоні обов’язково має бути увімкнене блокування екрану. Також Google Pay не підтримується на пристроях з активованим root-доступом.

Як перевірити, чи підтримує мій телефон технологію NFC?

Перевірити наявність технології NFC Ви можете у налаштуваннях свого телефону зайшовши в меню «Бездротові мережі» та натиснувши кнопку «Ще».

Яку картку можна додати в Google Pay?

Ви можете оцифрувати будь-яку карту Credit Agricole Bank (як магнітну, так і картку з чіпом).

Як активується картка у Google Pay?

Активація картки в Google Pay відбувається двома способами: 1) За допомогою одноразового паролю, який надсилається у СМС-повідомленні на Ваш мобільний номер телефону, зареєстрований у Банку. 2) Через службу контакт-центру Credit Agricole у разі, якщо СМС-повідомлення з одноразовим паролем не надійшло.

В яких магазинах можна розраховуватись за допомогою Google Pay?

В будь-яких магазинах, де термінал підтримує функцію безконтактної оплати. На такому терміналі присутній символ

або значок Google Pay

Як виконати транзакцію смартфоном?

Просто піднесіть свій девайс до терміналу: якщо сума транзакції більша за 500 грн. (картки Visa) або 100 грн. (картки Mastercard), необхідно буде розблокувати смартфон. Якщо сума операції менша за 500 / 100 грн. достатньо буде тільки підсвітити екран.

Що робити, якщо в мене вкрали телефон?

У разі втрати мобільного пристрою Вам необхідно зателефонувати до контакт-центру Credit Agricole для блокування токену за номером 0 800 30 5555 або +38 044 495 22 77. При цьому Ви зможете і надалі користуватися фізичною карткою. У разі, якщо у Вас немає можливості зателефонувати до контакт-центру Банку, але наявний доступ до системи iBank, Ви можете заблокувати саму платіжну картку. Після появи можливості зв’язатися з Банком, Ви зможете заблокувати токен, активувати саму платіжну картку та продовжити користуватися нею.

Наскільки це безпечно?

При додаванні картки в Google Pay створюється її цифровий аналог (токен), який працює тільки на тому пристрої, на якому його було створено. У разі повторного додавання карти на тому ж або іншому пристрої, створюється новий унікальний токен. Під час проведення операції використовується саме токен, а не Ваш фактичний номер картки. Таким чином, дані Вашої картки залишаються під захистом зашифрованих даних. Безпека даних гарантується Міжнародними Платіжними Системами Visa та Mastercard.

Чи потрібен інтернет для проведення розрахунків телефоном?

Для проведення розрахунків в магазинах наявність інтернету на смартфоні не обов’язкова. Доступ до інтернету необхідний, щоб додати картку в Google Pay.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно