Contact Center

0 800 30 5555
безкоштовно по Україні

+380 44 495 22 77
для міжнародних дзвінків

Головний офіс

м. Київ
01004, вул. Пушкінська, 42/4

map Адреси відділень
та банкоматів

Індивідуальні сейфи

Банк забезпечує цілковиту безпеку Ваших цінностей та неможливість доступу до Вашого сейфа сторонніх осіб.

До Ваших послуг – сейфи різних габаритів, на зручний для Вас строк (від одного місяця до одного року) та за доступними тарифами.

Для того, щоб скористатися послугою, зверніться до одного з відділень Банку та оформіть договір про надання в тимчасове користування індивідуального сейфу для зберігання цінностей.

Плата за послуги Банку з надання в оренду індивідуальних сейфів вноситься в день підписання договору. Банк бере заставу за ключі від обраної Вами скриньки, що повертається по закінченні дії договору оренди. Застава за ключ становить 1000 гривень та сплачується в день оформлення договору оренди. У разі втрати ключа застава не повертається. При неявці Клієнта після закінчення терміну дії договору «Про передачу в користування індивідуальних сейфів ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» оплата здійснюється в розмірі подвійної суми орендної плати за кожну прострочену добу.

Детальну інформацію щодо наявності вільних скриньок та умов оренди, тарифів Ви можете дізнатись безпосередньо у відділеннях ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» або зателефонувавши до Довідкового центру за номером: 0 800 30 5555 (безкоштовно по Україні зі всіх телефонів).

Тарифи

Адреси надання послуги та розміри сейфів в містах України:

Вінниця
Дніпропетровськ
Житомир
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київ
Кременчуг
Луцьк
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів

Правила надання в оренду індивідуальних сейфів для зберігання цінностей