Contact Center

0 800 30 5555
безкоштовно по Україні

+380 44 495 22 77
для міжнародних дзвінків

Головний офіс

м. Київ
01004, вул. Пушкінська, 42/4

map Адреси відділень
та банкоматів

Реструктуризація кредиту

Шановний клієнте! Багаторічна стабільна робота CREDIT AGRICOLE на фінансовому ринку України створила імідж відповідального та надійного партнера, який прагне бути підтримкою для Вас у будь-якій ситуації. Ми завжди готові запропонувати Вам альтернативні рішення у ситуаціях, коли фінансове навантаження на Ваш бізнес стає непід’ємним.

ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" пропонує Вам підібрати найбільш правильне рішення щодо полегшення кредитного навантаження та стабілізації бізнесу за допомогою:

 • зміни методу погашення кредиту;
 • надання гнучкого графіку погашення основного боргу;
 • пролонгації терміну дії кредитного договору;
 • переведення заборгованості на іншого позичальника;
 • інших індивідуальних рішень.

Зміна методу погашення кредиту передбачає зниження щомісячного внеску по кредиту за допомогою використання ануїтетного методу, що є найпопулярнішою формою погашення кредиту у країнах Західної Європи. Якщо виплата Вашого кредиту відбувається за стандартною формою (сплата основного боргу щомісячно рівними частинами), застосування ануїтетного графіка погашення надає Вам:

 • моживість погашення однакової фіксованої суми щомісяця;
 • зниження щомісячного платежу до 30% у порівнянні зі стандартним графіком (в залежності від строку кредиту);
 • можливість достроково сплачувати основний борг будь-якими сумами;
 • у будь-який момент можна змінити схеми погашення кредиту з ануїтетної на стандартну.

Надання гнучкого графіку погашення основного боргу передбачає зміну графіка погашення кредиту таким чином, що навантаження на певний період дії кредитного договору (до 12 місяців з моменту реструктуризації) стає меншим, а кредитне навантаження рівномірно розподіляється на останні місяці виплати за кредитом. Це допоможе Вам зберегти гарні бізнес-відносини з партнерами та стабілізувати бізнес у ситуації, що склалася на ринку.

Пролонгація терміну дії кредитного договору дозволяє знизити щомісячний внесок за кредитом за допомогою збільшення строку кредиту при якому щомісячні платежі розподіляються пропорційно строку кредитування.

Переведення заборгованості на іншого позичальника можливе у випадках, коли Вам важко обслуговувати заборгованість за кредитом, та Ви бажаєте швидкого вирішення цієї проблеми за допомогою відмови від кредиту на користь третьої особи (партнера). Оскільки сьогодні можливість придбання нерухомості або інших активів за допомогою банківського кредиту обмежена, потенціальні покупці шукають можливість покупки необхідної нерухомості або іншого активу за допомогою переоформлення на себе кредитної заборгованості та предмету забезпечення іншого позичальника. Вашим партнером може бути будь-яка платоспроможна приватна особа або підприємство, що виявляє зацікавленість в обслуговуванні вашого боргу в обмін на володіння певним заставним майном.

Ви можете самостійно вести пошук партнера через своїх друзів, знайомих, партнерів, агентств з нерухомості та інших компаній. Ми маємо можливість допомогти Вам у пошуках потенційного покупця, якщо Ви звернетеся до Банку по допомогу. При цьому ми гарантуємо Вам збереження конфіденційності про Вас, як про власника майна.

Для проведення реструктуризації кредитної заборгованості Вам необхідно звернутися в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" з заявою про реструктуризацію та документами, що відображають фінансовий стан Вашого бізнесу.

Ви (або ваш партнер) при проведенні операції з переведення заборгованості:

 • юридична особа необхідна фінансова звітність за останній рік та за останній звітний період: форма №1/№1м (Баланс) та форма №2/№2м (Звіт про прибутки та збитки), а також розшифровки основних засобів, дебіторів, кредиторів, товарно-матеріальних запасів, доходів та витрат (щомісячно за шість останніх місяців) та довідки інших банків про стан заборгованості за кредитами (при наявності кредитів) та надходжень на поточні рахунки за останні шість місяців;
 • фізична особа — підприємець необхідні декларації про доходи/звіти суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку за останній рік та останній звітний період, а також загальний перелік активів та зобов’язань бізнесу, об’єми виручки від реалізації, накладних витрат (щомісячно за шість останніх місяців), довідки інших банків про стан заборгованості за кредитами (при наявності кредитів) та надходжень на поточні рахунки за останні шість місяців.

Скориставшись нагодою проведення реструктуризації кредиту, Ви збережете свою позитивну кредитну історію та звільнитеся від боргових зобов’язань, що забезпечить Вам найбільш прийнятний вихід зі скрутного становища.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до будь-якого відділення CREDIT AGRICOLE у Вашому місті.