Меню
UA
0 800 30 5555 Про банк
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Партнерські програми

Кредитування обігового капіталу

Кредитна лінія ― вид кредиту, що передбачає можливість поетапного використання кредитних коштів у рамках установленого ліміту.

Креді Агріколь надає відновлювану кредитну лінія, яка дозволяє клієнту при погашенні кредиту або його частини повторно отримати кредит в рамках вільного ліміту.

Кредитна лінія відкривається строком до 12 місяців в гривні / доларах США / ЄВРО.


Ми раді вітати Вас у будь-якому з регіональних відділень банку CREDIT AGRICOLE, а наші менеджери з готовністю нададуть Вам детальну консультацію.

Перейти
Аваль векселя

Отримуйте товар, не вилучаючи власні кошти з обігу

Перейти
Гарантії

Банківська гарантія. Гарантована підтримка Вашого банку.Банківська гарантія являється одним з інструментів безресурсного фінансування, який за своєю суттю не потребує вилучення грошових коштів і дозволяє наказодавцю уникнути передплати за товари / послуги. Та, в результаті, забезпечує економію власних ресурсів та / або їх використання в інших цілях, а також є зручним інструментом для належного і своєчасного виконання договірних зобов'язань зі своїми контрагентами.


Пакет документів та форма заявки на отримання банківської гарантії залежить від структури застави по гарантії. Цю та іншу інформацію Ви можете отримати, звернувшись до менеджера по роботі з малим та середнім бізнесом у Вашому місті.


Перейти